Zawody strzeleckie – Grójec 2017

ZAWODY STRZELECKIE NA STRZELNICY KŻR LOK WARKA Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO
W dniu 12.08.2017r pasjonaci strzelectwa sportowego z Powiatowego Oddziału Grójeckiego Związku Weteranów i Rezerwistów WP oraz członkowie Koła Żołnierzy Rezerwy LOK Warka z okazji święta WP, sprawdzili swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK Warka.

Prezes tego klubu Pan Tadeusz Orłowski w swoim słowie powitalnym podkreślił to, że większość uczestników tych zawodów, zamiłowanie do strzelectwa wyniosła z wojska, a wyjątkiem są obecne na tych zawodach Panie i młodzież.
Zawody otworzył v-ce Starosta Powiatu Grójec Pan Dariusz Piątkowski ( członek naszego związku). Panie i młodzież strzelały z karabinka sportowego SM 2 oraz URAL 2, a męska część członków obydwu drużyn z kbk AK. Miejsca od I-III nagradzane były statuetkami z symboliką skrzyżowanych broni kbks i kbk AK ufundowanymi przez KŻR LOK Warka, natomiast Starostwo Powiatowe w Grójcu, zabezpieczało w amunicję w ramach przydzielonych środków na realizację zadania publicznego (Zadanie 5 – kultura fizyczna, sport i turystyka) POG ZWiR na 2017r.

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach:
Strzelanie z karabinka sportowego SM 2 oraz URAL 2 1. CHOCHLEWICZ Małgorzata – Koło Nr 6 POG ZWiR ;
2. CIASTKOWSKA Karolina – Koło Nr 5 POG ZWiR;
3. GLIŃSKA Barbara – Koło Nr 8 POG ZWiR.
Strzelanie z broni długiej kbk AK
1. PIĄTKOWSKI Dariusz – 93 pkt. – Koło Nr 5 POG ZWiR;
2. CYBULSKI Krzysztof – 92 pkt. – KŻR LOK Warka
3. CIASTKOWSKI Robert- 84 pkt. – Koło Nr 5 POG ZWiR.

W imieniu Zarządu POG ZWiR WP dziękuję Starostwu Powiatowemu w Grójcu za patronat nad zawodami, a Panu Tadeuszowi Orłowskiemu i członkom KŻR LOK Warka za pomoc podczas strzelań i gościnność.

Prezes POG ZWiR WP
ppłk w st. spocz. Stanisław GLIŃSKI

Możliwość komentowania została wyłączona.