Spotkanie wielkanocne – Grójec 2017r.

Tradycyjnie, jak zwykle z okazji najważniejszych w roku Świąt Chrześcijańskich, członkowie POG ZWiR WP w Grójcu, spotykają się w okresie przedświątecznym aby w swoim gronie i złożyć sobie życzenia świąteczne. Z tej to okazji zapraszają na nie przedstawicieli władz Naszego związku, JW. 3411, przedstawicieli władz lokalnych powiatu, gminy i miasta Grójec, szkół oraz duchowieństwa.

W tym roku w naszym spotkaniu uczestniczyli: Prezes Zarządu Głównego ZWiR WP płk w st. spocz. Wiesław Korga, Dyrektor Związku Kombatantów RP i BWP ppłk w st. spocz. Zbigniew Żurowski, v-ce Starosta Powiatu Grójec Pan Dariusz Piątkowski, v-ce Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Pan Karol Biedrzycki, Radny Rady Powiatu Pan Janusz Gaweł, Ksiądz Dziekan i Kapelan Wojskowy Prałat Stefan Kazulak, Prezes Koła Kombatantów RP i BWP w Grójcu ppor. w st. spocz. Kazimierz Kurach, Wójt Gminy Belsk Duży Pan Władysław Piątkowski, Dyrektor PSP Nr 1 w Grójcu Pani Jolanta Sitarek, Dyrektor PSP w Częstoniewie Pani Ewa Głowacka oraz Dyrektor PSP Nr 2 w Grójcu Pan Mariusz Wojno. W imieniu Zarządu i oraz ponad stu osobowej grupy członków Grójeckiego Oddziału Powiatowego ZWiR WP, powitał wszystkich i złożył życzenia świąteczne Prezes Zarządu ppłk w st. spocz. Stanisław Gliński a następnie życzenia świąteczne przekazali zaproszeni goście. Ksiądz Dziekan i Kapelan Wojskowy Prałat Stefan Kazulak złożył życzenia świąteczne i odmówił modlitwę nad przyrządzonymi potrawami świątecznymi. Spotkanie przy świątecznym stole było okazją do rozmów o sprawach związkowych oraz czasem wspomnień z lat służby i pracy w wojsku.

Opracował – ppłk w st. spocz. Stanisław Gliński

Powiatowy Oddział Grójecki Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego w Grójcu, przesyła Wszystkim członkom i sympatykom Naszego związku, najserdeczniejsze życzenia świąteczne, życząc Świąt: radosnych, pełnych domowego ciepła, smacznego święconego i mokrego Śmingusa-Dyngusa.

Możliwość komentowania została wyłączona.